Feriehus for 3 personer med badebasseng
- 3 Personer
- 1 Soverom
- 1 Bad
- 30 m²
- Feriehus
- Kjæledyr er tillatt
- Badebasseng
- WLAN
Du får 5 % umiddelbar betalingsrabatt hvis du betaler fullt ut umiddelbart etter bestilling og sier fra deg gratis avbestilling.
Vennligst skriv „Buchung100“ i kommentarfeltet for dette.
Vi trekker deretter fra 5 % for deg. Hvis denne satsen allerede er valgt i bookingsportalen, er ingen ekstra rabatt mulig.
Viktig: Med denne satsen forfaller 100 % av beløpet umiddelbart etter bestilling.
Denne rabatten kan bestilles opptil 60 dager før ankomst.
Villaggio Turistico Internazionale Eden ligger på en fascinerende skråning rett ved vannet i San Felice del Benaco.
Ro, natur og underholdning holdes i perfekt balanse her på vestsiden av Gardasjøen. Feriebyen har følgende fasiliteter: En stor park med hage, restaurant-pizzeria-bar, snackbar, matbutikk, to svømmebasseng, vannsklier og lekeplasser for barna.
Mot avgift er det en tennisbane og spilleautomater.
Gardasjøen egner seg også utmerket for en rekke vannsporter.
I ferieanlegget kan du blant annet leie seilbåter, surfebrett og vannski.
I tillegg er det myntvaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig for feriegjestene.
WiFi er tilgjengelig.
Det mursteinsbygde Chalet Marty har plass til maks. 3 personer (egnet for 2 voksne og 1 barn (maks 10 år) og har ett soverom med dobbeltseng.
Sovesofaen i stuen gir plass til ytterligere én person.
Kjøkkenet er integrert i stuen og har komfyr, gryter, servise, bestikk og et kjøleskap med fryser.
Badet er utstyrt med dusj, WC og vask.
Den overbygde sitteplassen med bord og stoler inviterer til koselig avslapning, mens barna kan boltre seg på lekeplassen eller ved bassenget. grilling er tillatt.
Kjøretid fra italiensk grense ca. 2 timer.
Merk: Hvis du trenger mer enn én boenhet, er dette vanligvis mulig hos oss, da vi har flere enheter av samme hustype.
ANKOMSTDAG + OPPHOLDETS VARIGHET
Vennligst se kalenderen for ankomst- og avreisedager samt minimumsopphold i din ønskede sesong.
Merk: Hvis du av en eller annen grunn ikke kan ankomme på den planlagte ankomstdagen, er innsjekking påfølgende dag selvsagt også mulig (vennligst gi beskjed før ankomst). Det samme gjelder hvis du ønsker å reise tidligere.
Her er avreise dagen før også mulig.
Den oppgitte leieperioden/leieprisen forblir imidlertid uendret.
STRAND
Feriebyen grenser direkte til Gardasjøen og har en privat strand.
Her kan du slappe av mens barna boltrer seg i vannet.
De som ønsker å ligge på gresset, finner en vakker grønn eng rett ved stranden hvor du kan bre ut håndklærne dine og nyte solen! Med sine vakre blåtoner vil Gardasjøen garantert fortrylle deg! Du kan dra nytte av ulike vannsportmuligheter, bare spør i resepsjonen.
BASSENG
Feriebyen Eden har 2 store svømmebasseng.
Svømmebassenget på det nederste platået av feriebyen har et separat barnebasseng med barnesklie.
Høyere opp ligger et svømmebasseng med en spennende, 60 meter lang sklie samt «Huggy Buggy»-sklien.
Rundt bassenget er det spredt ut solsenger som du kan bruke gratis.
FAMILIEVENNLIG
Mens barna kan kose seg i de to utendørs lekeområdene, kan du slappe av i badstuen eller unne deg en massasje.
Hvilket barn drømmer ikke om flotte vannsklier? Her blir barnedrømmer virkelighet! De flotte vannskliene garanterer moro for store og små. Hvis barna dine trenger mer spenning, ta dem med til fornøyelsesparkene en ettermiddag og nyt uforglemmelige øyeblikk med hele familien.
FRITID OG SPORT
Villaggio Turistico Internazionale Eden er et ideelt utgangspunkt for uforglemmelige bilturer rundt innsjøen, sykkelturer eller utallige båtturer.
Du kan også leie seilbåter, surfebrett og vannski.
De mange fornøyelsesparkene fullfører den ideelle familieferien.
I det egne velværesenteret med badstue og massasje har du mulighet til å koble helt av og gjøre noe godt for deg selv.
Villaggio Turistico Internazionale Eden arrangerer gratis båtturer til de ukentlige markedene ved innsjøen eller bussreiser til Venezia, Verona eller Milano.
SHOPPING
Ferieanlegget har et supermarked hvor du finner ferske matvarer samt et stort utvalg av dagligvarer.
FORPLEINING
Overnattingsstedet har et velutstyrt kjøkken med komfyr, servise, bestikk, gryter og kjøleskap.
Shoppingmuligheter er også i umiddelbar nærhet.
Selvfølgelig har du også mulighet til å spise på en av restaurantene i ferieanlegget.
Det mangfoldige italienske kjøkkenet venter på deg.
KJÆLEDYR
Maks. 1 kjæledyr (opptil maks. 25 kg) er tillatt og må meldes ved bestilling.
Det må betales 100 euro ekstra i depositum hvis du tar med hund.
SPESIELT
-
ANKOMST
Detaljerte ankomstinformasjon mottas sammen med reisedokumentene etter bestilling.
BELIGGENHET
Dette vakre ferieanlegget ligger på vestsiden av Gardasjøen i et område kjent for sine fantastiske, fargerike panoramaer og frodige natur. Ferieanlegget Eden er et rolig anlegg som er bygget i terrasser.
STED OG OMEGN
San Felice del Benaco ligger idyllisk til i en lett forhøyet posisjon på den sørvestlige bredden av Gardasjøen. Hovedbyen, med sine gamle smug og en romantisk overgrodd festningsruin, ligger omtrent 2 kilometer over Gardasjøen. Via smale veier kan man herfra nå de vakre badebuktene rundt Porto San Felice, Porto Portese og halvøya San Fermo. Fra Portese – en liten landsby som tilhører kommunen – har man en fin utsikt over nabobyen Salò, som ligger inntil bukten av samme navn. Sentrum av Portese har noen hyggelige spisesteder. Rett ved strandkanten av San Felice del Garda ligger øya Isola del Garda. På øya ligger den herskapelige villaen i nygotisk-venetiansk stil, som allerede tjente som meditasjonssted for den hellige Frans av Assisi og som i dag kan besøkes i sommermånedene. Hver onsdag finner det sted et hyggelig ukentlig marked i San Felice del Benaco, hvor man i tillegg til fersk fisk, frukt og grønnsaker også kan finne unike pølse- og ostespots til gode priser. San Felice del Benaco tilbyr også gode muligheter for å se seg om i den nærmeste og fjernere omegn. På bare én time kan man ta en bytur til Verona med sin romerske fortid, den berømte balkongen til Romeo og Julie, og selvfølgelig den verdensberømte arenaen med utendørsforestillinger. I vest ligger byene Brescia, Bergamo og Milano, som inviterer til en omfattende handletur. Selv det pittoreske Venezia er fortsatt lett tilgjengelig fra San Felice del Benaco. En tur rundt Gardasjøen er også alltid en opplevelse. Gardasjøen tilbyr et eksepsjonelt stort utvalg av fornøyelsesparker, dyreparker, klatreparker og svømmebassenger. I Castelnuovo del Garda finner man Gardaland, som er en av Italias største fornøyelsesparker. Her får familier fullt utbytte av opplevelsen, for med over 40 attraksjoner, fra rafting til et eventyr-temaland, er det noe for både store og små. Rett ved siden av venter Gardaland SEA LIFE Aquarium på å bringe undervannsverdenen nærmere besøkende. I Movieland i Lazise venter imponerende stunshow på de besøkende. Spesialeffekter sørger for den nødvendige action. Parco Natura Viva i Bussolengo er et dyrepark som har viet seg til beskyttelse av truede dyrearter og teller blant sine innbyggere en rekke truede arter som tigre, leoparder og den lille pandaen. På en tursti kan de besøkende dra på safari og komme nærmere dyr som neshorn, flodhester og aper, kun adskilt av naturlige barrierer.
Om eiendommen
Sovesituasjon
Where you'll stay

Husregler
- Sjekk inn: Fra 17:00 til 19:00
- Sjekk ut: Til 09:00
- Dyr tillatt (max. 1)
Anmeldelser

